Пресслужба посольства заявила, що 8-ме постачання безпекової допомоги ЗСУ – це понад 80 тонн солідарності. Водночас США не збираються зупинятися.

Зауважте "До 2014 року ми мали руїни": в Міноборони розповіли про зміни у ЗСУ

Буде ще більше. Будьте впевнені: ми стоїмо пліч-о-пліч з Україною, в той час, як вона захищає свій суверенітет і територіальну цілісність,
– мовиться у повідомленні.

Міністр оборони України Олексій Резніков розповів, що від 22 січня Штати відправили в Україну вже понад 650 тонн оборонних боєприпасів.

До Польщі прибули військові США

  • Міністерство національної оборони Польщі повідомило, що 5 лютого до країни прибув літак із першими американськими солдатами. Бійці 82-ї повітряно-десантної дивізії прибули в аеропорт поблизу Жешува.
  • Вони дислокуватимуться неподалік кордону з Україною.
  • У Міноборони Польщі наголосили: бійці цієї дивізії вже діяли разом із поляками під час військових завдань за кордоном чи спільних навчань.
  • Очільник Міноборони Польщі Маріуш Блащак наголосив, що це є чітким сигналом для Кремля через його агресивні наміри.

5 країн запустили фонд для допомоги Україні: дивіться відео

Допис U.S. Embassy Kyiv Ukraine:

Раді повідомити про 8-ме постачання безпекової допомоги Збройним Силам України. Це ще понад 80 тонн солідарності. Буде ще більше. Будьте впевнені: ми стоїмо пліч-о-пліч з Україною, в той час, як вона захищає свій суверенітет і територіальну цілісність.