Громадянина України звинуватили у тому, що він незаконно перемістив товар через кордон Євразійського економічного союзу. Так, йдеться про надувний матрац.

Дивіться також Не відстає від Путіна: у Лукашенка знайшли розкішну резиденцію на березі водосховища

Що відомо про справу

Як зазначено у матеріалах справи, вранці, 17 березня, чоловік приплив з України до Білорусі на надувному матраці Intex, вартість якого складає 25 білоруських рублів. Він рухався по річищу річки Дніпро та причалив біля населеного пункту за 3 кілометри на схід від селища Брагін, де його і затримали.

Гомельська митниця склала адміністративний протокол на громадянина України, адже він, як йдеться в документі, незаконно перемістив товар через кордон Євразійського економічного союзу поза визначеними законодавством місцями.

Відомо, що на суд правопорушник не з'явився. Тому, його заочно оштрафували на 400 білоруських рублів, а матрац конфіскували. За даними слідства, чоловік не працює та проживає в Україні. Станом на зараз його подальша доля невідома.

Зауважимо, що після розгортання Росією повномасштабної війни проти України, наш уряд закрив усі пункти пропуску на кордоні з Білоруссю. Після виведення російських військ із Київської та Чернігівської областей між країнами працює лише один прикордонний пункт у Волинській області. За його допомогою до України повертаються українці, яких незаконно вивезли до Росії.

Ситуація на кордоні з Білоруссю: останні новини

  • У Держприкордонслужбі наголосили, що Україна продовжує посилювати рубежі по всій протяжності кордону з Білоруссю та Росією. Певна кількість окупантів перебуває на території Білорусі. Їх близько 2 тисяч. Переважно це персонал, який обслуговує російську техніку, яка залишилася на території Білорусі.
  • У НАТО уважно стежать за діями Білорусі. Там все-таки вважають, що немає ознак того, що Білорусь готова офіційно приєднатися до повномасштабної війни проти України.
  • Є припущення, що Росія готує терористичні акти в Білорусі. Ймовірна мета Кремля – звинуватити у цьому полк Калиновського та таки офіційно втягнути Білорусь у повномасштабну війну проти України.