Про ситуацію на Бахмутському напрямку під час брифінгу розповів представник Нацгвардії полковник Микола Уршалович, пише 24 Канал. За його словами, українські захисники продовжують розвивати успіхи на північному та південному флангах Бахмута Донецької області.

Дивіться також У Бахмуті загинуло в рази більше вагнерівців, ніж заявив Пригожин, – ISW

Українські бійці штурмували позиції росіян на підступах до Білогорівки

Українські захисники ведуть повітряну та радіоелектронну розвідку, щоб виявляти райони скупчення живої сили і техніки противника.

На Бахмутському напрямку продовжують вести повітряну та радіоелектронну розвідку, щоб виявляти райони скупчення живої сили і техніки противника, його радіолокаційних станцій і засобів радіоелектронної боротьби з метою підтримки інших підрозділів Сил оборони, які продовжують розвивати успіх на північному та південному флангах Бахмута,
– сказав він.

Крім того, представник Нацгвардії повідомив, що нацгвардійці на Лиманському напрямку утримували передній край оборони в районі Серебрянського лісництва, а на Сіверському напрямку бійці проводили штурми позицій росіян на підступах до східної околиці Білогорівки.

Що відомо про ситуацію на Бахмутському напрямку

  • Заступниця міністра оборони Ганна Маляр 25 травня повідомила актуальну інформацію про ситуацію на Бахмутському напрямку.
  • За її словами, ворог артилерійськими обстрілами намагається зупинити наше просування по флангах. Також противник підтягує додаткові підрозділи на фланги для посилення.
  • У передмісті Бахмута, як розповіла Маляр, ворог замінив підрозділи "Вагнера" на армійські регулярні загони. У самому ж місті Бахмут поки залишаються вагнерівці.
  • Заступниця міністра оборони повідомила, що наші війська контролюють околиці Бахмута у південно-західній частині в районі "Літак".