Овдієнко записав відеозвернення, в якому наголосив, що засуджує насилля. Він сказав, що, оскільки є журналістом, то, відповідно до професійної етики, не має права брати до рук зброю, але взяв.

Читайте також Хоче приспати пильність чи передумав наступати: що в голові Путіна

Попередження для росіян

Овдієнко наголосив, крім того, що він є журналістом та пацифістом, найперше він – українець. Тому готовий зі зброєю в руках захищати свою Батьківщину від російської агресії.

Медійник визнав, що тримає мисливську рушницю, яка куплена за його гроші і не призначена для війни. Однак це все одно зброя.

І я хотів би попередити вас, недорогі росіяни, що вам тут не раді! І українці, хоч і пацифісти, але будуть чинити опір,
– наголосив журналіст.

Зауважимо, що пацифізм – це ідеологія осуду будь-якої війни. Пацифісти відмовляються від війни як інструменту зовнішньої політики.

Українці чинитимуть опір, дивіться відеозвернення Овдієнка:

Останні новини про загрозу наступу Росії

  • Раніше американська розвідка застерігала, що Росія може атакувати Україну у лютому. Називали навіть ймовірні дати вторгнення, серед яких – 16 лютого.
  • Москва в цей час продовжувала стягувати війська до українських кордонів під приводом навчань.
  • Однак 15 лютого Росія повідомила про завершення низки військових навчань. Зранку 16 лютого міноборони Росії показало відео відведення частини військової техніки.
  • Проте президент США Джо Байден заявив, що Вашингтон поки що не зафіксував відведення військ Росії від українських кордонів. Там, за його словами, залишається 150 тисяч військових держави-агресорки.