Психолог переконана, що нації необхідно усвідомити, що не прийде "добрий дядько", який зробить все за нас і для нас. Україна не відбудеться як держава, якщо кожен з нас не буде особистістю.

Якщо я не відповідаю за свій дім, за своїх дітей, за свою Батьківщину, то у нас нічого не вийде. Нам потрібно перестати панікувати, перестати злитися, перестати призначати винних. Ми, виходячи на Майдан, знали, що ми робимо, і прекрасно розуміли, що Росія нам цього не пробачить,
— закликала Берадзе.

Експерт уточнила, що її рідна країна Грузія воювала за свою незалежність 18 років, але результати того варті, тому українцям варто пам'ятати, що нічого просто так не буває.

На її думку, війна на Сході є черговим етапом для українців, щоб відстояти ті цінності, про які ми заявили, вийшовши на Майдан.

Нація, це єдність. Тому зараз найголовніше - не злитися один на одного, хоча це і є природною реакцією кожного на існуючу ситуацію,
— переконана вона.

На думку психолога, кожен сам для себе визначає, чи правильно щось святкувати чи веселитися під час війни, але їй це здається неприйнятним.

Щодо необхідності національних героїв у важкі для країни часи, Тіна Берадзе впевнена, що героїв не призначають, вони з'являються самі, виходячи з результатів їх дій і виходячи з того, що вони реально змогли зробити для країни.

У політиці ж, на її думку, героями можуть стати або завдяки піару, або завдяки конкретним діям, і в українській політиці друге поки не видно.

Шляху назад у відносинах українців і росіян вже немає. І друзями ми вже не станемо. І всі ми повинні працювати над власним відчуттям спільного дому для всіх українців - це важливіше. Також психолог розповіла про те, як дітям подолати синдром війни. На її думку, найголовніше - не брехати дітям і пояснювати ситуацію такою, яка вона є.