У Координаційному штабі з питань поводження із військовополоненими повідомили, що тіла 50 полеглих оборонців України вдалося повернути 27 жовтня.

Дивіться також Всіх на всіх: у ГУР розповіли, як Україна працює над наймасштабнішим обміном

Тіла будуть передані на експертизу

Зазначається, що ЗСУ забезпечать належне та безпечне перевезення репатрійованих. Тіла будуть передані представникам правоохоронних органів і судово-медичним експертам з метою організації та проведення слідчих дій і судових експертиз.

Повернення тіл полеглих воїнів стало можливим завдяки взаємодії з представництвами структур сектору безпеки й оборони України за сприяння та безпосередньою участю представників Міжнародного комітету Червоного Хреста.

Скільки тіл полеглих воїнів вже повернула Україна

  • Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими на початку жовтня повідомив про повернення тіл 64 загиблих військових.
  • Також у рамках обміну тілами, який провели 15 вересня, вдалося повернули 51 полеглого бійця. 4 серпня Україна повернула ще 44 тіла загиблих військових.
  • 14 липня вдалося повернути 62 полеглих оборонців України. Четверо захисників померли у російському полоні.
  • За даними Коордштабу, з початку повномасштабного російського вторгнення вдалося репатріювати тіла щонайменше 1900 українських військових.