Цей революційний прилад дає можливість оглядати пацієнтів навіть на відстані у тисячі кілометрів. Професор Філіп Арбель саме випробовує його. Зв'язок з цим пристроєм підтримують за допомогою супутника, тож без допомоги експертів з Європейської космічної агенції не обійшлося.

Асистент Арбеля, лікар Комет, кладе робота на живіт пацієнта. За сотні кілометрів від хворого професор бачить зображення його черевної порожнини. Більше того, лікар сам може керувати роботом, повертаючи його в різні сторони.

Головне призначення такого робота - допомогти пацієнтам з віддалених місцевостей. Адже часом людині доводиться долати сотні кілометрів до найближчої лікарні. А там виявиться, що у неї банальний розлад шлунку, а не, наприклад, рак чи ще щось гірше.

Технологію спершу розробили для надання допомоги космонавтам на МКС. Адже всі лікарі залишаються на землі, а діагностику потрібно провести за лічені хвилини, аби уникнути чогось серйозного.

Комерційна версія робота для ультрадіагностики є доволі дешевою. Тож за деякий час можемо очікувати на масове використання таких роботів.