Кістки, черепи та зліпки облич людських пращурів зібрали під одним дахом. Унікальні артефакти, після тривалої перерви, відкриють для відвідувачів аби показати шлях людини від створення світу до теперішнього часу.

Експонати, зібрані у Парижі цікаві не тільки для відвідувачів, а й для вчених. Їх досліджують, аби зрозуміти, як саме людина адаптується до навколишнього середовища, та її вплив на природу.

Мета музею — показати еволюцію людини. Це історія, палеонтологія нашого виду, а також людська різноманітність — культурна і фізична,
— розповіла антрополог Ален Фроман.

Найдревніша знахідка — скелет "Люсі", якому майже три з половиною мільйони років. Він доводить, що давня людина ходила двома ногами і була вегетаріанкою. Це найбільш детальний скелет, який будь-коли знаходили вчені.

Загалом у музеї — понад півмільйона доісторичних артефактів. Сучасні технології дозволяють переглянути цікавинки вибраною мовою. Серед найунікальніших експонатів — череп французького філософа Рене Декарта.

Остання частина виставки розповідає про сучасність. Вона досліджує історію глобалізації і вплив людської еволюції на нашу планету. Науковці вивчають виснаження ресурсів, питання медицини та інших сфер сучасної людини.

Ми маємо мозок. І ми єдиний вид, який здатний розуміти власну долю, своє походження, і вивчати майбутнє. Таким чином, в музеї, ми також намагаємося знайти відповіді на серйозні екологічні питання,
— сказала Ален Фроман.

Паризький Музей заснували ще у 30 роках минулого століття. В його історії лежить колекція Дому інвалідів та Королівська кунсткамера. Після шестирічної перерви музей знову відриє свої двері для відвідувачів 17 жовтня.

Читайте також: Сенсаційна знахідка археологів у США