Про це заявила офіційний представник Державного департаменту США Хізер Науерт, повідомляє "Укрінформ".

Зазначимо, раніше міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров заявив, що РФ дзеркально відповість на видворення російських дипломатів з низки західних країн. Зокрема, з Росії будуть вислані 60 американських дипломатів.

З представленого нам списку (американських дипломатів) зрозуміло, що Російська Федерація не зацікавлена к діалозі в питаннях, які мають значення для обох наших країн,
– заявила представник Держдепу.

Читайте також: Кремль вже придумав, як відповісти США на виселення дипломатів, – ЗМІ

Науерт зазначила, що передала послу Джону Хантсману в Москві, а також всьому персоналу, що Держдепартамент і американський уряд "стоять разом" з представниками дипломатичних місій США в Росії.

Окрім того, представник Держдепу США назвала "дзеркальні" дії Росії необґрунтованими.

"Наші дії були мотивовані виключно нападом на Велику Британію, атакою на британського громадянина та його доньку (Сергія та Юлію Скрипалів). Пам'ятаймо, що мовиться про перше застосування нервово-паралітичного газу "Новачок" у невоєнний час на території нашого союзника", – зауважила Науерт.

До слова, станом на ранок 29 березня вже 30 країн світу і НАТО заявили про видворення російських дипломатів. Загалом, до Росії повернуться 153 особи.