Одіозні судові справи

За його словами, у суді можна вирішити багато питань, але здебільшого ті, які стосуються конфліктних ситуацій. У всіх випадках суд має спиратися на закон та на фактичні обставини того, що буде встановлено у суді.

"Прискіпливий інтерес громади до того, що відбувається у суді є обґрунтованим, але присутність журналістів, безумовно, певним чином і стимулює процес, і заважає", — сказав суддя.

Але, в Україні не варто запроваджувати заборону на відеозйомку у судах.

Реформи судової системи

Для того, щоби провести повноцінну реформу, як він розповів, мало реформувати лише суд. Сьогодні можна констатувати, що українське процесуальне законодавство є соціально необґрунтованим, затратним та спрямоване на певне затягування.

Всі заходи, які вживаються в процесі судової реформи повинні бути спрямовані на одне – на досягнення справедливості, до якої народ прагнув одвічно,
— вважає Гвоздик.

Потрібно зробити так, щоби рішення суду було обов'язковим і держава забезпечувала його примусове виконання.

"Судова реформа протягом останніх 15 років "крутилась" навколо трьох моментів – перший – хто призначає в країні суддю, другий – хто суддю призначає на голову суду, третій – хто суддю притягне до дисциплінарної відповідальності", — розповів суддя.