Ліквідувати їх оперативно не вдається, бо місця, де стались ті аварії - у болотяних важкодоступних місцях.

“Судячи з усього, відбувся дуже серйозний гідроудар в період, коли були сильні морози в Криму і часто вимикалися високочастотні лінії. Ми припускаємо, що в цей момент відбувся прорив”, - каже міський голова Євпаторії Андрій Даніленко.

Ремонтні бригади працюють цілодобово. Повної заміни потребує 5 кілометрів магістрального водогону. Поки аварію на водогоні ліквідовують коштами міста, але на повноцінний ремонт та прокладання нового водогону знадобиться 30 мільйонів гривень. Ці кошти проситимуть з держбюджету. За кілька днів аварійної ситуації місто вже втратило 170 тисяч кубометрів води.

Якщо в старій частині міста вода є майже в кожному дворі, то в багатоповерхівках вода не піднімається вище першого поверху. Технічну воду щодня довозять 11 автоцистерн.

На місцевих ринках та у магазинах 6-літрові бутлі з водою особливо популярні. Продавці кажуть ціни на них не піднімають, проте закупити велику кількість води зі складу стало складніше.

На ліквідацію наслідків аварії знадобиться щонайменше тиждень, тож вода в кранах євпаторійців з’являтиметься за резервною схемою - кілька годин на добу вранці та ввечері.