Такі дії окупантів українська сторона може успішно використати для подальшого просування на напрямку. Про це 24 Каналу розповів Олександр Мусієнко – військовий експерт, керівник Центру військово-правових досліджень.

Дивіться також Українські військові в районі Бахмута просунулися ще на 450 метрів, – Череватий

Як діють окупанти

Олександр Мусієнко пояснив, що окупанти виводять найманців-терористів у місця так званих польових таборів на окупованих територіях. Подальша доля вагнерівців невідома. Ймовірно, очільник ПВК "Вагнера" Євгєній Пригожин або пообіцяє їм створити армію як в 1917 році, або перекине їх на інші напрямки.

Поки що їх дійсно виводять, а російські війська починають заходити,
– наголосив він.

Втім, така ротація російського війська може стати чудовою можливістю для ЗСУ, щоб довести до кінця дії щодо оточення Бахмута з південного та північного флангів.

Олександр Мусієнко розказав, як ЗСУ можуть використати вихід вагнерівців із Бахмута: дивіться відео

Плани ЗСУ

Військовий експерт наголосив, що українські захисники у Бахмуті мають тактичні успіхи на флангах.

Межі ураження нашої артилерії з мінометами ворожого угруповання в Бахмуті зростає, там їх вибивають із позицій,
– додав він.

Росіянам не вдалося прорвати оборону та зайти до Часового Яру. Також фіксується сповільнення наступального темпу в окупантів. Цим планують і надалі користуватися українські захисники.

За його словами, з огляду на те, як ЗСУ просуватимуться по флангах, з такими темпами вони зможуть діставати по шляхах сполучення з окупованих територій до Бахмуту та всіх місць дислокації ворога.

Ситуація в Бахмуті: головні новини