Десятки журналістів прибули 8 лютого до ВАКС. Там мають обирати запобіжний захід народному депутату від "Слуги народу" Сергію Кузьміних.

Читайте також Штовхнув та повалив на землю представника НАБУ: Кузьміних зі скандалом покинув суд

Кузьміних не прийшов на судове засідання

Засідання у справі нардепа мало відбутися ще 7 лютого. Однак парламентар заявив, що начебто забув паспорт у Житомирі. А використати додаток "Дія" він не міг, оскільки телефон у нього вилучили.

Сьогодні (8 лютого – 24 канал) депутат взагалі не прийшов. Як стверджує адвокат, Кузьміних зараз у Житомирському апеляційному суді,
– повідомили у ЦПК.

Він нібито хоче брати участь у засіданні через відеозв'язок.

До слова, прокурор просить заарештувати Кузьміних з альтернативою застави в 49,6 тисячі гривень. Це максимальний її розмір за статтею щодо зловживання впливом, адже злочин вважається нетяжким.

Кузьміних підозрюють у хабарництві: коротко

Раніше – Кузьміних оголосили в розшук: дивіться відео

Текст допису Центру протидії корупції:

Десятки журналістів прибули до Вищого антикорупційного суду, де мають обирати запобіжний захід народному депутату від "Слуги народу" Сергію Кузьміних.
Засідання мало відбутися вчора, однак депутат нібито забув паспорт у Житомирі. Використати додаток Дія він не може, оскільки телефон у нього вилучили. Сьогодні ж депутат взагалі не прийшов. Як стверджує адвокат, Кузьміних зараз у Житомирському апеляційному суді. Він нібито хоче брати участь у засіданні через відеозв'язок.
Прокурор просить заарештувати Кузьміних з альтернативою застави в 49,6 тисячі гривень. Це максимальний її розмір за статтею щодо зловживання впливом, оскільки злочин вважається нетяжким.