Бойовик називав себе "комендантом Макіївки", відео опублікували на сайті слідчої групи JIT.

Знайте більше: Цемах готовий свідчити у справі MH17 – бойовик назвав умову

Так, невідома особа повідомляє "коменданту Макіївки", що на окуповану територію прибувають люди із повноваженнями від Сергія Шойгу – міністра оборони Росії. За словами невідомого співрозмовника, "усі місцеві польові командири будуть замінені людьми з Москви".

Польових командирів зараз всіх пустять під ніж, бо вони вже зарвались, грабують, ґвалтують, вбивають, грають в політику,
– каже бойовик.

При цьому він сказав співрозмовнику: "Знаєш краще за мене", на що той відповів: "знаю". Незаконний "комендант Макіївки" не розумів, кому тепер має підпорядковуватись.

Тоді невідомий співрозмовник пояснив "коменданту", що той має виконувати накази ватажка бойовиків Олександра Бородая, який тоді називав себе "прем’єр-міністром ДНР", а також "міністра оборони" Ігоря Стрєлкова. Обидва є громадянами Росії.

Ми тут чисто воюємо, у мене взагалі наказ у внутрішні розбори не втручатися. Єдине, що мені дали списки на арешт деяких уродів донецьких,
– заявив немісцевий бойовик.

Окрім того, немісцевий бойовик заявив, що відбувається перехід під єдине командування з метою ведення "великої війни".

Запис розмови – багато ненормативної лексики (18+):

Що таке катастрофа рейсу МН-17?

  • 17 липня 2014 року у небі над Донбасом був збитий пасажирський літак Boeing-777, який здійснював рейс з Амстердама до Куала-Лумпура.
  • В катастрофі загинули усі 298 людей, які перебували на борту.
  • У вересні 2016 року представники міжнародної слідчої групи заявили, що літак був збитий ракетою з комплексу "БУК", яку на тимчасово непідконтрольну територію на Донбасі завезли з Росії.


Основне про катастрофу МН-17/ Інфографіка 24 каналу