Навчання стануть найбільшим розгортанням військ з часів холодної війни. Вони мають на меті протидіяти російській військовій агресії.

Зауважте В Україні загинув британський ветеран, його земляк – зник безвісти

Британія скерує 8 тисяч солдатів у Східну Європу

Приблизно 8 тисяч військовослужбовців британської армії візьмуть участь у навчаннях у Східній Європі. Цього літа десятки танків розгорнуть в країнах від Фінляндії до Північної Македонії. У британському Міноборони заявили, що ці навчання – давно заплановані, однак після вторгнення Росії в Україну їх посилили.

Окрім того, до британців приєднаються десятки тисяч військовослужбовців НАТО та Об'єднаних експедиційних сил, до яких входять Фінляндія та Швеція. Командувач польовою армією генерал-лейтенант Ральф Вудісс зазначив, що Британія робить значний внесок у захист Європи та стримування російської агресії.

Серія навчань британської армії є фундаментальною для обох. Масштаб розгортання в поєднанні з професіоналізмом, підготовкою та спритністю британської армії стримає агресію на такому рівні, якого не було в Європі в цьому столітті,
– додав генерал-лейтенант.

Очікується, що розгортання військ Великої Британії досягне піку у 8 тисяч військових в період з квітня по червень. Міністр оборони Бен Воллес наголосив, що безпека Європи ще ніколи не була важливішою.

"На цих навчаннях наші війська об'єднаються з союзниками та партнерами по НАТО та Об'єднаним експедиційним силам, щоб продемонструвати солідарність і силу в одному з найбільших спільних розгортань з часів холодної війни", – додав міністр.

Війська Королівських гусарів королеви також залучать до складу бронетанкової бригади у Фінляндії, яка має 830-мильний сухопутний кордон з Росією. Навчання разом з американськими військами, зокрема, відбуватимуться й в Польщі.

Зауважте Велика Британія розширила санкції проти Росії: що нового у списку

Коротко про підтримку України Великою Британією

Варто подивитися – Росія може направити десант до Придністров'я