Уже зараз можна констатувати, що росіяни не змогли досягти жодних стратегічних цілей, які перед ними ставив Кремль. Про це в ефірі 24 Каналу повідомив представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Андрій Юсов.

Дивіться також Еволюція деградації: як Росія пересідає на стару техніку і чому мобілізовані горітимуть у Т-34

Юсов заявив, що зараз Україна бачить "апогей цієї компанії, яка називалася "новий російський великий наступ"". Однак варто нагадувати і Україні, і всьому світові, що ми живемо в умовах повномасштабного вторгнення з 24 лютого 2022 року.

Це намагання ворога деморалізувати українське суспільство, а також деморалізувати наших партнерів і союзників, мовляв, тут така армада, для чого їм більше давати допомоги,
– додав мовець.

Завдання провалені

Представник української розвідки зауважив, що результати поновлення цього "великого наступу" можна побачити у збільшенні кількості демілітаризованих ворогів та знищенні їхньої техніки.

Чергові терміни і завдання, які кремлівський карлик ставив перед окупаційним корпусом в Україні, зокрема перед Валєрієм Герасимовим після його призначення відповідальним за війну в Україні, провалені,
– повідомив Юсов.

Він нагадав, що Путін ставив завдання перед окупаційними військами захопити територію Донбасу до кінця березня, однак черговий раз у них нічого не вийшло.

"Це означає, що досі жодних із озвучених стратегічних цілей цієї ганебної війни, яку росіяни називають СВО, не досягнуто і не буде досягнуто", – резюмував представник ГУР.

Гуменюк повідомила про успіхи ЗСУ на півдні: дивитись відео

На концерті Кобзона вже понад 170 тисяч глядачів

  • Велика Британія назвала втрати Росії у війні. За даними тамтешнього Міністерства оборони близько 220 тисяч росіян уже загинули на війні або отримали поранення, зокрема мовиться про 2 тисячі російських офіцерів. Однак точна кількість втрат може бути в рази вищою.
  • Видання Bloomberg припустило, що окупанти відмовилися від подальшого наступу, адже попри величезні втрати техніки та людей, не досягли очікуваних результатів. Тепер ворог, імовірно, зосередиться на оборонних позиціях.
  • У Bloomberg також підрахували, що у 2022 році росіяни змогли мобілізувати близько півмільйона людей, а у 2023 планують призвати ще 400 тисяч осіб. Військовий оглядач Олександр Коваленко вважає, що росіяни продовжать бити рекорди втрат, адже їм не вистачає військової підготовки та бронетехніки.