Про це йдеться у повідомленні постійного представництва Великобританії при ОЗХЗ в Twitter.

Читайте також: Отруєння Скрипалів: підозрювані росіяни брали участь у захопленні держустанов України

Сьогодні Великобританія підтримала ініціативу в ОЗХЗ в частині оновлення додатку до Конвенції про хімічну зброю, щоб спеціально включити нервово-паралітичну речовину "Новачок". Це допоможе зміцнити міжнародну архітектуру безпеки, яка забороняє використання хімічної зброї після атаки в Солсбері,
– йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, 5 вересня британська поліція оприлюднила нові резонансні деталі у справі про розслідування отруєння у Солсбері колишнього російського розвідника Сергія Скрипаля та його доньки Юлії. Зокрема, британська прем’єрка Тереза Мей заявила, що підозрювані у виконанні отруєння Скрипалів Олександр Петров та Руслан Боширов є офіцерами ГРУ Росії.

Вже 12 вересня Путін особисто заявив, що у Росії знайшли підозрюваних у замаху на Скрипалів, а 13 вересня пропагандисти RT опублікували інтерв’ю з людьми, які називають себе Бошировим і Петровим.

Згодом, Bellingcat і The Insider з’ясували, що підозрювані в отруєнні у британському Солсбері екс-агента Сергія Скрипаля та його доньки Юлії – Олександр Петров і Руслан Боширов – справді є працівниками російських спецслужб. 26 вересня видання опублікували чергову частину розслідування, у якій заявили про розкриття справжньої особистості Боширова. 8 жовтня журналісти назвали справжнє ім'я другого підозрюваного – Олександра Петрова.