Як пояснили в Офісі генпрокурора, Волошин є власником зброї з патронами, які є аналогічні до використаних при замаху.

Важливо Почне наново вчитися ходити, – Шефір про свого водія, якого поранили під час замаху

Однак, як зауважив сам Волошин, в Україні десятки, а то й сотні тисяч власників подібної зброї. Зауважимо, що зранку 24 листопада правоохоронці прийшли з обшуками до депутата Івано-Франківської облради Сергія Волошина.

Обшуки відбулися у будинку Волошина в Яремче, а також у будинку його батьків. Вони проходили на підставі ухвали Печерського райсуду Києва від 3 листопада.

Слідчі провели майже 100 обшуків

Правоохоронці провели приблизно 100 обшуків у справі про замах на Сергія Шефіра.

У межах розслідування кримінального провадження проведено приблизно 100 обшуків у всіх наразі встановлених осіб, які здійснювали відстріл мисливської зброї патронами, аналогічними використаним при вчиненні цього злочину,
– заявили в Офісі генпрокурора.

Також обшуки відбулися у магазинах з продажу зброї та боєприпасів і осіб, що займаються їх збутом.

Як просувається розслідування справи

  • У МВС повідомили, що правоохоронці ретельно вивчили понад 400 гектарів місцевості, де раніше скоїли замах на Шефіра. Деякі ділянки оглянули повторно та виявили додаткові речові докази.
  • Після цього призначили приблизно 30 експертиз. За словами заступника міністра внутрішніх справ Євгенія Єніна, все вказує на те, що виконавцем злочину був професіонал.

Раніше Венедіктова заявляла, що слідчі розглядають понад 10 версій замаху на Шефіра. Водночас генпрокурорка спростувала інформацію про те, що цей замах міг бути постановкою.

Що відомо про замах на Шефіра

  • Між селами Круглик і Ходосівка, що на Київщині, 22 вересня невідомі обстріляли машину помічника Володимира Зеленського – Сергія Шефіра. Унаслідок нападу поранили водія, сам помічник президента не постраждав.
  • Нардеп Давид Арахамія заявив, що машину чекала засідка біля лісу. На напад одразу ж відреагував президент Володимир Зеленський, який тоді перебував у США. Він наголосив, що "передавати привіт пострілами з лісу в авто мого друга – це слабкість", а відповідь буде сильною.