Однак власне тексту документу на порталі Верховної Ради поки немає. Ініціаторами законопроєкту позначили 5 нардепів – від "Слуги народу" і групи "За майбутнє".

Зверніть увагу ФСБ звинуватила українські спецслужби в організації вибуху на газопроводі в Криму

Співробітників ФСБ в Україні регулярно викривають – мовиться про організації провокацій та диверсій в регіонах. Водночас силовики ФСБ протягом окупації Росією Криму регулярно затримують незгодних з режимом та викрадають громадян України.

Так у Криму зафіксували нову хвилю обшуків і затримань. Проросійські силовики прийшли до заступника голови Меджлісу кримськотатарського народу Нарімана Джеляла. Окупанти запідозрили його у "диверсії" – Джелялу загрожує до 15 років ув'язнення.

Водночас серед незаконно затриманих – ще кілька кримських татар. Правозахисні організації звернулись до міжнародної спільноти та української влади щодо звільнення бранців.

До теми Правозахисники оприлюднили термінову заяву через викрадення людей в окупованому Криму

ФСБ в Україні: останні новини

  • 19 серпня Служба безпеки України викрила двох співробітників ФСБ. Агенти Росії намагалися завербувати офіцера СБУ.
  • 31 серпня в Україні затримали агента ФСБ, що хотів підірвати авто з одним із провідних спеціалістів Збройних сил України з озброєнь. Російські спецслужби хотіли помститися українцю, який допоміг розкрити їхню агентуру.