Євромайдан. Початок
За його словами, є дві причини, чому український народ так активно відреагував та вийшов на Майдан. По-перше, за побиттям студентів не було жодної зрозумілої причини. По-друге, робота ЗМІ.
Національний фактор
Мовне питання вже тоді почало втрачати сенс, тому що не питали якою мовою ти говориш, били всіх і били тільки тому, що вони насмілилися бути незгідними із режимом,
— сказав Друзенко.
На його думку, Україна має усі шанси повторити феномен ранніх США, де люди бігли не тому що вони британці, французи чи німці, а тому що там був простір свободи.
Радикальні праві
Геннадій Друзенко вважає, що потенціалу у політиці у радикальних правих немає, так як український народ за останній рік показав свою поміркованість.
"Ми можемо возити сюди європейців на майстер-класи і показувати що таке толерантне та терпиме суспільство", — сказав учасник Євромайдану.
Небесна сотня
Розстріл Небесної сотні став великою трагедією, але не несподіванкою. Весь шлях Януковича і його команди до влади був усіяний сотнями, а можливо тисячами трупів. А це просто було в прямому ефірі, публічно,
— сказав експерт.
Підсумки Революції гідності
На його думку, після Революції гідності, система втратила імунітет. Потрібно берегти те, що є, але пам'ятати, що це ненадовго і будувати нове.