Відповідну інформацію оприлюднило американське видання. Про це стало відомо 14 липня.

Читайте також В опозиції до Байдена та підтримка Трампа: що відомо про конгресвумен Вікторію Спартц

Трамп братиме участь у виборах 2024 року

Дональд Трамп сказав у інтерв'ю, що абсолютно впевнений, що якщо вирішить балотуватися, то виграє.

Ну, подумки я вже ухвалив це рішення, тож більше нічого не впливає (на його думку – 24 канал). Особисто я вже ухвалив це рішення,
– пояснив Трамп.

Також 45 президент США сказав, що він ще має вирішити, коли оголосити про це. Ба більше, Трамп переконаний, мовляв, "багато хто навіть не балотувався б", якби дізналися про те, що він іде у президенти.

Окрім того, за даними Politico, Дональд Трамп за останні тижні провів низку зустрічей із потенційними спонсорами своєї кампанії. Саме тоді вони нібито обговорювали, коли Трамп офіційно оголосить про свою участь у виборах.

За даними видання, було вже 3 такі зустрічі у різних містах. Попередньо, мовиться про Х'юстон, Нешвілл та Лас-Веґас.

Минулі президентські вибори у США: коротко

  • На виборах президента США у 2020 році Дональд Трамп програв Джо Байдену з відривом у 7 мільйонів 52 тисячі ​​770 голосів.
  • Досі тривають розслідування щодо Трампа через підозру в шахрайстві, неправильному поводженні з секретними документами Білого дому, а також щодо заколоту в Капітолії.
  • Варто пригадати, що 6 січня 2021 року прихильники Трампа зчинили справжній погром у будівлі Капітолія. Це трапилось саме в день, коли Сенат мав оголосити перемогу Джо Байдена на президентських виборів у США у 2020 році. Тоді внаслідок атаки Капітолія було 5 жертв, багато поранених.
  • Після цього почалось протистояння Дональда Трампа та соцмереж. Останні його почали блокувати та видаляти. Адже повідомлялось, що штурм Капітолія координували через тікток.

Дивіться також – рецепт успіху Дональда Трампа: відео