Це єдина причина, за якою Борису Надєждіну можуть дозволити брати участь у "виборах" президента. Таку думку 24 Каналу озвучив російський опозиційний політик Геннадій Гудков.

До теми Росія не хоче допускати на вибори Боріса Надєждіна: він "виступає за мир" з Україною

"Одне питання: допускати Надєждіна чи не допускати до виборів через риторику Заходу про невизнання "виборів". Щоб надати їм хоч якийсь пристойний характер, внести хоч якусь інтригу, можливо, Кремль зараз думає про цей допуск чи недопуск. Це єдине пояснення, чому Борис Надєждін може бути допущений", – припустив він.

"Ініціатор дозволеного протесту"

Геннадій Гудков зазначив, що кампанія Надєждіна дала можливість росіянам думати, що вони нібито можуть на щось впливати. Адже він не "опозиційний" кандидат, йому дозволили влаштувати цей так званий "протест".

Надєждін прекрасно розуміє, що він не опозиційний кандидат. Він – ініціатор дозволеного протесту. Народ сумує за якимись протестами. Коли з'явився Борис Надєждін, який на фоні інших має більш-менш пристойний вигляд, то народ став у черги,
– сказав політик.

Тому Кремль зараз має певні незручності. Адже російській владі не вигідно, щоб за Надєждіна голосували. І хоч результати "виборів" все одно будуть підробленими, але путінська верхівка все одно думає, чи допускати таке пожвавлення "громадянської активності" у Росії.

Борис Надєждін: головне

  • Бориса Надєждіна називають "антивоєнним" та "опозиційним" кандидатом. Відомо, що він не хоче повертати Україні окуповані території. Однак запевняє, що виступає за припинення російсько-української війни, оскільки "жодна із заявлених цілей "СВО" не виконана".
  • Аналітики ISW зазначили, що в Росії висунули "опозиційного" політика, щоб у такий спосіб створити ілюзію "вибору" для своїх громадян. Йому вже вдалося зібрати необхідні для реєстрації у ЦВК 100 тисяч підписів.
  • Російська опозиціонерка Ольга Курносова зауважила, що Борис Надєждін стрімко набирає голоси. Зараз він посідає друге місце після Владіміра Путіна за підтримкою росіян та може набрати приблизно 10% голосів на виборах. Росіяни стояли у величезних чергах, щоб відати свій підпис за нього.
  • У Росії відмовилися допустити на "вибори" президента Бориса Надєждіна. Російський політик повідомив, що робоча група ЦВК Росії повідомила йому про значну "нестачу підписів", що становить приблизно 15%. Він заявив, що буде діяти далі, та висловився про плани зібрати необхідну кількість підписів. У випадку відмови ЦВК зареєструвати його кандидатуру Надєждін планує оскаржувати це рішення у Верховному Суді.