Російські ЗМІ поділилися фото зіпсованих бюлетенів, на яких виборці виражають свою антивоєнну позицію. На них зображені заклики "за мир", а Путіна на бланку називають вбивцею та злодієм.

Дивіться також Остаточно розв'язані руки: що буде після "перемоги" Путіна та чого чекати від виборів у Росії

Зіпсовані бюлетені

У мережі показали декілька прикладів зіпсованих бюлетенів – більшість з них схожі один на одного. Частина виборців умисно псують бланки, щоб таким чином виразити своє невдоволення владою в країні та її політикою.

Зокрема, деякі росіяни писали на листі "ні війні", а також "Росії – свободу" або відкрито висловлювалися за мир в Україні. Окрім цього, виборці писали заклики до звільнення політв'язнів у Росії та зазначали, що "мир Росії сидить у в'язниці".

Росіяни виражають невдоволення на виборах / Фото російських ЗМІ

Також окремі виборчі поверх вказаних у бюлетенях прізвищ пишуть власних кандидатів – зокрема, вказують, що їх вибір це Олексій Навальний або Борис Надєждін. Напроти прізвища Владіміра Путіна вони пишуть, що той вбивця, злочинець та психопат. Також пригадують вік президента Росії – тому вже 71 рік, тому окремі виборці впевнені, щоб скоро настане "кінець".

Зіпсовані бюлетені на виборах президента 2024 року: дивіться фото

Проблеми на виборах у Росії

  • ГУР 15 березня поклало систему державних послуг Росії. Саме через цю систему здійснювали електронне голосування на "виборах" президента Росії. Кіберфахівці змогли обійти систему захисту – проблеми триватимуть до кінця голосування.
  • У низці населених пунктів росіяни виливали зеленку та навіть підпалювати скриньки з бюлетенями. Детальніше прочитати про перебіг "виборів" у Росії можна у нашому матеріалі.
  • Окрім цього, росіяни вирішили влаштувати псевдоголосування на окупованій території України. Росіяни здійснюють обхід квартир та силою змушують голосувати українців. Однак, попри це явка дуже низька – Кремль хотів оголосити рекорд по явці, але невдало.