Це 24 Каналу зауважив громадський і політичний діяч із США, депутат від округу Рок у штаті Вісконсин Юрій Рашкін. Зокрема, нещодавно Трамп заявив, що не проти допомоги Україні, але виключно у вигляді позики.

Дивіться також Новий план Трампа – Джонсона: що задумали в США та чи отримає Україна 60 мільярдів допомоги

Трамп тягне час

Юрій Рашкін зазначив, що Дональд Трамп не вперше робить заяви, що він не проти допомоги Україні. Насправді він дуже часто змінює свою позицію щодо різних питань. Усе для того, аби знову посісти президентське крісло.

Це безпринципна людина, яка просто затягує. Йому потрібно затягнути все до того моменту, як він опиниться у Білому домі. Тоді він виграв. Якщо він не опиняється у Білому домі, то він опиняється у тюрмі. Якщо не по цій справі, то по наступній. У нього зараз стільки проблем,
– сказав він.

На думку депутата від округу Рок у штаті Вісконсин, заява про позику для України – це обман та затягування часу. Адже Трамп гальмує допомогу не тільки для нашої держави, але й для Ізраїлю. Однак це програшна стратегія.

Трамп не проти допомоги, але є нюанс: що відомо

  • У п'ятницю, 12 квітня, спікер Палати представників США Майк Джонсон обговорював з офіційними особами Білого дому проєкт щодо допомоги Україні та Ізраїлю. Після цієї зустрічі він поїхав до Дональда Трампа на віллу Мар-а-Лаго.
  • Після зустрічі зі спікером Палати представників колишній президент США заявив, що не проти надання допомоги Україні, але вона має виділятися не як "подарунок", а як позика.
  • У відповідь демократи в обох палатах Конгресу США заявили, що готові говорити про допомогу України. Вони зауважили, що якщо позика допоможе вийти з глухого кута, то вони готові її підтримати. Однак цей варіант вони схвалюють найменше.