Політолог Олег Саакян розповів 24 Каналу, якщо Дональд Трамп стане наступним президентом США, то це може абсолютно непередбачувано вплинути на війну в Україні. Поки невідомо, якою буде його політика стосовно нашої держави, Росії чи Європейського Союзу.

Дивіться також "Я не проти, але громадськості буде важко витримати": Трамп заявив, що готовий до в'язниці

"При Трампі це гарантована невизначеність і певний відсоток шансу на те, що можуть бути колосальні прориви (на фронті – 24 Канал)", – сказав він.

Якою може бути політика Трампа

Олег Саакян вважає, якщо Трамп переможе на виборах, то його політика щодо України може кардинально відрізнятися від рішень Джо Байдена. Є ймовірність, що зміниться риторика щодо ударів по території Росії чи кількості озброєння.

Буде тотальна невизначеність. Можливо, Трамп сконцентрується на внутрішній політиці, що призведе до колапсу та паралічу інституційної бази США. Вони (трампісти – 24 Канал) готуються прийти до влади й реваншувати, тому змінюватимуть всю державну систему вертикалі на лояльних до себе,
– зауважив політолог.

Він припустив, що на посаді президента США Дональд Трамп може змінювати чиновників і впроваджувати свої правила, що паралізує діяльність уряду на довгий час. Через це виникають серйозні ризики для України, адже за таких обставин наша держава не зможе розраховувати на ефективну та послідовну підтримку Сполучених Штатів Америки.

Саме з цим пов'язані найбільші ризики від президентства Трампа. Його проросійська чи антиросійська позиція буде другорядною,
– висловився Саакян.

Трамп балотується на посаду президента США

  • ЗМІ повідомляють, що експрезидент США Дональд Трамп заявив, що "бомбив би Москву", якби вона напала на Україну під час його президентства. Це також стосувалося б столиці Китаю у разі вторгнення на Тайвань.
  • Дональд Трамп обговорив з мільярдером Ілоном Маском можливість призначення його своїм радником. Майбутній кандидат у президенти США від Республіканської партії планує зробити такий крок у разі свого повернення до Білого дому.
  • Кандидат у президенти США Дональд Трамп дав несподівану обіцянку у разі свого обрання на виборах. Американський бізнесмен заявив, що розсекретить документи найгучніших кримінальних справ країни. За словами Трампа, цей крок має відновити довіру американців до спецслужб США.