Видання зазначає, що нібито Трамп зробив відповідні заяви під час одного із заходів. До слова, під час його виступу на з'їзді Лібертаріанської партії експрезидента освистали.

Дивіться також "Байден був катастрофою": ексгубернаторка Гейлі заявила, що голосуватиме за Трампа на виборах

Ці слова викликали здивування

За інформацією журналістів, на одному із заходів Трамп начебто сказав, що він розбомбив би столиці Росії та Китаю, якби ці держави здійснили вторгнення в Україну або Тайвань відповідно.

Ці слова викликали певне здивування серед аудиторії.

Трамп навряд чи відмовиться від підтримки України

  • Дональд Трамп навряд чи відмовиться від підтримки України у разі перемоги на президентських виборах в США в листопаді 2024 року. У матеріалі видання йдеться, що Трамп пристосувався до проукраїнських настроїв, які виникли всередині Республіканської партії.
  • За словами журналістів, такий крок буде нелегким для Трампа, і є підстави вважати, що його риторика щодо України – більше політичні заяви, ніж план дій. Додатковою перешкодою на шляху до відмови від допомоги Україні для експрезидента США буде сама війна, оскільки раніше йому ніколи не доводилося безпосередньо мати з нею справу.
  • Другий термін Трампа, ймовірно, піде за одним із двох сценаріїв: війна може просто тривати, як і раніше, або ж США можуть бути набагато глибше в неї втягнуті.