Політолог Володимир Фесенко прокоментував цю новину 24 Каналу. За його словами, президентські вибори в Росії триватимуть аж три дні не просто так.

Читайте також Путін офіційно оголосив, що йде в президенти

"Передусім для максимального збільшення явки й, безумовно, для маніпуляції з процедурою голосування. Це вкотре свідчить про штучність самих виборів у Росії. Це все спектакль, який має продемонструвати демократичність виборів, а насправді це, як сказав Пєсков, бюрократична процедура", – зазначив Фесенко.

Приблизні результати вже відомі

Під час президентських виборів у Росії симулюватимуть конкурентність – нібито там декілька кандидатів. Водночас усе зроблено, щоб Путін мав переваги, а в інших потенційних кандидатів було обмаль часу для підготовки.

Одна з підступних цілей цього пропагандистського шоу спрямована на Захід і частково на нас, щоб продемонструвати, що в Росії нібито вибори, а в Україні виборів немає. Вони цю тему вже розганяють,
– зауважив Фесенко.

Приблизні результати виборів у Росії запрограмовані наперед:

  • явка – не менш як 70–75%;
  • результат Путіна – близько 80%.

Політолог наголосив, що високе число демонструє підтримку не лише Путіна, а й війни проти України. Саме для цього в Росії зрежисували "вмовляння" з боку очільників квазіреспублік.

Путін може знову стати президентом Росії: останні новини

  • Прессекретар Путіна Дмітрій Пєсков в інтерв'ю NYT назвав президентські вибори в Росії "дорогою бюрократією". Однак згодом усе заперечив.
  • Парламентська асамблея Ради Європи визнала Росію диктатурою й закликала визнати Путіна нелегітимним після завершення його нинішнього президентського строку.
  • Президентським виборам у Росії передуватиме "пряма лінія" з народом. Подія запланована на 14 грудня, і Путіну конче потрібні якісь перемоги на фронті до цієї дати.