Юлія Тимошенко та її команда ще задовго до виборів звинувачувала Юрія Тимошенка в тому, що він технічний кандидат і заставу за нього сплатили провладні депутати.

Читайте також: У Зеленського відповіли, чи є шанси у Тимошенко стати прем’єром

За результатами підрахунків Центральної виборчої комісії, Юлія Тимошенко отримала 13,40% голосів українців. Зараз від Петра Порошенка, який отримав друге місце зі своїми 15,95%, її відділяє 2,55%.

Звісно, якби умовно результати Юрія Тимошенка "передати" Юлії Тимошенко, то ця відстань би скоротилась. Тоді б Юлія Тимошенко могла отримати 14,02% – і між нею та Петром Порошенком залишалися б менше 2% – 1,93%. Очевидно, що у будь-якому разі кінцеві результати це б не змінило.

Зрештою, Юлія Тимошенко визнала поразку на виборах і не судитиметься за результати. При цьому кандидатка знову наголосила, що чинний президент Петро Порошенко пройшов до другого туру президентських виборів нечесно. Однак у те, що "можна домогтися справедливості в українських судах", Юлія Тимошенко не вірить.


Результати екзит-полу

Зазначимо, відповідно до остаточних результатів Національного екзит-полу лідирує Володимир Зеленський – у нього 30,6% голосів українців. За ним слідує Петро Порошенко – 17,8% голосів. Третьою стала Юлія Тимошенко – 14,2% голосів.

У топ-5 також увійшли Юрій Бойко (9,7%) та Анатолій Гриценко (7,1%).


Що таке екзит-пол?Опитування на виході або післявиборче опитування – опитування виборців, що проводиться соціологічними службами на виході з виборчих дільниць у день голосування, з метою прогнозування його результатів до часу оголошення офіційних даних виборчими комісіями. Виборців опитують на умовах нерозголошення.

Якою була явка на президентських виборах 31 березня:

Дивіться відео, як пройшли президентські вибори 2019