У суботу, 29 квітня, у захопленому ворогом Севастополі було неспокійно. Власне, внаслідок масштабної пожежі було знищено 10 резервуарів з нафтопродуктами, загальною місткістю близько 40 тисяч тонн. Про це ще в той же день говорили в ГУР, а 30 квітня – підтвердили в Генштабі.

Дивіться також У Севастополі масштабна пожежа після "бавовни": все, що відомо про інцидент у Козачій бухті

Ворожі бійці втікають у відпустки

Зазначимо, що "бавовнятко" навідувалось саме до нафтобази поблизу Козачої бухти. У командуванні ЗСУ констатували, що у зв'язку з цим містом почали поширюватись панічні чутки про нездатність російської протиповітряної оборони забезпечити безпеку "власних" стратегічних об'єктів.

Своєю чергою, відчуваючи початок так званого "гарячого курортного сезону" в тимчасово окупованому Криму, російські військовослужбовці почали писати рапорти на відпустку, в яких вказують місця її проведення на території континентальної Росії,
– йдеться також у повідомленні.

Водночас важливо знати, що ця нафтобаза забезпечувала пальним кораблі Чорноморського флоту ворожої держави. Саме ці судна завдавали ракетних ударів по мирних містах України та, зокрема, цивільних об'єктах.

В окупантів – істерика

  • Важливо, що після цієї "бавовни" на так званому Керченському мості, що сполучає територію незаконно окупованого Криму з Росією, утворився довжелезний затор. Власне, росіяни, очевидно, у передчутті біди почали втікати зі захопленого півострова.
  • Разом з тим лідер терористів Ігор Гіркін влаштував справжню істерику через цю пожежу. Що цікаво, він вирішив назвати президента ворожої держави Владіміра Путіна "лунтиком".
  • Також в Головному управлінні розвідки констатували, що ця "бавовна" – це "Божа кара" загарбникам за терористичний удар по багатоповерхівці в Умані напередодні.