Про це 24 каналу розповів військовий оглядач Денис Попович. Зауважимо, що це лише припущення, оскільки офіційної інформації щодо походження "бавовни" наразі немає.

Не пропустіть "Бавовна" на аеродромах в Росії: експерт припустив, чи вплине це на атаки окупантів

Що могло стати причиною вибухів в Енгельсі

По-перше, вчора з'явилося повідомлення від Укроборонпрому щодо випробовувань безпілотника українського виробництва з дальністю дії до 1000 кілометрів. У концерні зазначили, що БпЛА перебуває вже на фінальній стадії випробувань.

За словами військового оглядача, це лише умовне припущення, але можливо в цьому і полягало випробування безпілотника. Мовиться про подолання полів радіоелектронної боротьби ворога.

Друге питання – це робота диверсійних груп, які можливо було закинуто на територію Росії,
– припустив Попович.

У такий спосіб ДРГ могли здійснити напад на військовий аеродром росіян в Енгельсі. До того ж це продемонструвало, що "Енгельс" не так сильно захищений.

"Ці літаки стоять як на параді на злітно-посадкових смугах. Жодної оборони в них немає і росіяни, ймовірно, взагалі не розраховували, що хтось може їх дістати", – зауважив військовий оглядач.

Попович припустив, що могло стати причиною вибухів в Енгельсі: дивіться відео

Вибухи на російських авіабазах: все, що відомо

  • 5 грудня у російських телеграм-каналах з'явилася інформація про те, що на аеродром "Енгельс" прилетів якийсь безпілотник і пошкодив 2 ТУ-95. Камери відеоспостереження зафіксували там потужний вибух і, як наслідок, пожежу.
  • Крім того, в цей день неспокійно було і на військовому аеродромі неподалік Рязані, що в Росії. Екстрені служби країни-агресорки повідомили, що там стався вибух на стоянці авіаційної техніки та спалахнув бензовоз. Внаслідок цього загинули 3 людини, ще 6 постраждали.
  • Громадяни країни-агресорки вже почали бідкатись через масові вибухи в Росії. Вони не розуміють, чому в їхній країні не можуть організувати охорону воєнних об'єктів.