Російська пропаганда після атаки на авіабазу "Дягілєво" та "Енгельс" повідомляла, що ушкодження бомбардувальників Ту-22 "досить-таки незначні", а російським силам "вдалось" ліквідувати безпілотники, що хотіли атакувати аеродроми. Однак фото зі соцмереж засвідчують протилежне, про це повідомляє 24 Канал.

Читайте також Російські ЗМІ пишуть про "бавовну" на аеродромі "Енгельс": звідти запускають ракети по Україні

Зазначимо, що аеродром "Дягілєво" розташовується у Рязані та на його території зберігається чимало ворожих літальних апаратів, зокрема Ту-22. І якби Кремлю не хотілось приховати власну вразливість та демонструвати лише "величність", однак йому це не вдається робити.

Пошкодження бомбардувальника в Дягілєво / Світлина зі соцмереж


Наслідки атаки на російський аеродром 5 грудня 2022 року / Дивіться фото зі соцмереж

Фото аеродрому "Дягілєво" зі супутника

Згодом на додачу з'явилося зображення зі супутника. На супутниковому знімку авіабази Дягілєво видно сліди горіння довкола літака Ту-22М3.

Саме такі стратегічні бомбардувальники-ракетоносії завдають ударів по українських містах і здійснюють енергетичний терор, атакуючи критичну інфраструктуру України.


"Дягілєво" з космосу


Сліди горіння навколо Ту-22М3

Як Україна відреагувала на "бавовну" в Росії

Речник командування Повітряних Сил Юрій Ігнат прокоментував ситуацію та висловився щодо вибухів на ворожих аеродромах. За його словами, "Україна ще нічого навіть не починала".

Також важливо зазначити те, що він не підтвердив причетність нашої держави до вибухів на російських базах, зокрема під Рязанню.