Пошкодження залізниці в Джанкої створило проблеми ворогу

Про це 24 каналу розказав кореспондент із Запоріжжя. За його словами, завдяки цьому пошкодженню комунікацій, ймовірно, зменшиться інтенсивність боїв на Запоріжжі та Херсонщині, адже саме цим шляхом окупанти перекидали техніку на Південь України.

До теми Знищення інфраструктури в Криму пришвидшує деокупацію: Подоляк пояснив зв'язок

На додачу до цього, як відомо, у тимчасово окупованій Херсонській області росіяни мають ще й проблеми з мостами через Дніпро.

Вони не знають, куди подіти свої війська – чи залишати їх на правому березі, чи евакуювати на лівий, а тут ще й підвезення боєприпасів зупинилося,
– пояснив кореспондент.

Це вказує на те, що українські захисники матимуть вигідну позицію для контрнаступів, коли росіяни залишаться без боєприпасів. Саме до цього все і йде, адже сполучення та постачання порушені доволі сильно, а автомобільним транспортом росіяни не вивезуть потрібну кількість зброї та боєприпасів.

Кореспондент із Запоріжжя розповів про ситуацію на окупованих територіях: дивіться відео

Наслідки вибухів у Криму 16 серпня

  • Хоч пошкодження залізниці сильно вплине на становище окупантів, чергова "бавовна" у Криму завдала їм набагато більшої шкоди.
  • Біля Джанкою був зруйнований великий склад окупантів, боєприпаси з якого детонували кілька годин поспіль.
  • За інформацією журналіста Андрія Цаплієнка, там росіяни втратили багато техніки, зокрема самохідні артилерійські установки та РСЗВ "Град". Крім того, відомо, що загарбники не встигли перекинути звідти й ракетні комплекси, призначені для бомбардування України.
  • Вибухи 16 серпня лунали й на аеродромі "Гвардійське" під Севастополем. Там було 12 літаків Су-24М та ще 12 Су-25.