Вибухи в регіоні пролунали орієнтовно о 6:55 15 лютого 2024 року. Глава Івано-Франківської ОВА Світлана Онищук розповіла про наслідки ворожої атаки.

Дивіться також По всій Україні була повітряна тривога: Росія атакувала ракетами

Що відомо про атаку на Івано-Франківщині

Глава Івано-Франківської ОВА Світлана Онищук розповіла, що окупанти на світанку 15 лютого атакували й Івано-Франківщину.

Під час ранкової тривоги наші захисники неба збили ворожу ціль на території області. Внаслідок падіння уламків відбулося незначне загоряння покрівель господарських будівель,
– розповіла очільниця ОВА.

За її словами, рятувальники оперативно ліквідували пожежу. На щастя, жертв та значних руйнувань немає.

"Дякуємо нашим оборонцям неба та усім захисникам, що виборюють нашу свободу, дякуємо рятувальникам, усім, хто докладає максимум зусиль, аби Україна перемогла у цій війні", – додала Онищук.

Коротко про ворожу атаку по Україні

  • Вороги вночі проти 15 лютого підняли у небо декілька літаків Ту-95мс з аеродрому Оленья у Мурманській області Росії. Повітряні сили ЗСУ попередили, що орієнтовний час виходу їхнього на пускові рубежі 4:00 15 лютого.
  • Вже о 4:36 оголосили про ракетну небезпеку в південних та східних областях. Тривога була через загрозу пусків крилатих ракет з літаків Ту-95МС. Згодом "червоною" стала вся Україна.
  • Орієнтовно о 6 годині вибухи пролунали на Київщині, там працювала ППО. Вже о 6:15 та 6:19 вибухи лунали у Дніпрі, о 6:17 та 6:28 – у Запоріжжі. Починаючи з 6:22 й по 6:42 гучно було у Львові. Орієнтовно о 06:32 пролунав вибух у Хмельницькій області.
  • На жаль, є влучання. По інфраструктурному об'єкту прилетіло у Запоріжжі, по об'єктах цивільної інфраструктури – на Дніпропетровщині, є влучання у Львові.