Мер Києва Віталій Кличко повідомив, що через ракетний обстріл застосовуються графіки аварійного відключення електропостачання споживачам у Києві та Київській області.

До теми Найскладніший вечір для української енергетики: влада просить обмежити споживання енергії

У Києві частково обмежене електропостачання промисловим клієнтам

Повідомляється, що частково обмежене електропостачання промисловим клієнтам та частині побутових клієнтів Києва та Київської області.

Столичний мер наголосив, що енергетики і рятувальники роблять все необхідне, щоб максимально швидко відновити нормальну роботу енергосистеми.

Крім того, Кличко зазначив, що Київводоканал працює в центрі столиці над ліквідацією пошкодженої водопровідної мережі. Тиск у мережі вже нормалізували і споживачам забезпечене водопостачання.

"Укренерго" прийняло рішення про обмеження електропостачання

В "Укренерго" повідомили, що для збереження цілісності енергосистеми прийняли рішення про тимчасове обмеження електропостачання частині промислових підприємств та побутових споживачів у Київській області.

Повідомляється, що критичні об'єкти соціальної сфери – лікарні, метрополітен, рятувальні служби тощо – забезпечуються електроенергією в повному обсязі.

Для збалансування енергосистеми країни, очікується що тривалість відключень буде близько 2 годин.

Ракетний обстріл Києва: що відомо

Російські військові зранку 10 жовтня завдали масового удару по містах України, зокрема Києву. Віталій Кличко підтвердив інформацію про вибухи в Шевченківському та Солом'янському районах.

У ДСНС повідомили, що внаслідок ранкового ракетного удару по Києву є травмовані та загиблі. Наразі відомо про 5 загиблих і 51 постраждалого. Госпіталізовано 41 людину.

Під час обстрілу Києва окупанти поцілили в парк Шевченка. Російська ракета приземлилася прямо у дитячий майданчик. Крім того, після обстрілу Києва встояв скляний міст біля арки Дружби народів.

Важливо – звернення Зеленського через масовану атаку: дивіться відео