Російську установку, яка вочевидь призначена збивати повітряні цілі, помітили на горі Мітридат. Саме звідти були пуски ракет під час атаки на Кримський міст, пише 24 Канал.

Дивіться також На Кримському мосту – знову неспокійно: все, що відомо про вибухи 12 серпня

Окупаційна влада бідкається про злив даних про ППО

Гора Мітридат розташована на пагорбі в окупованій Керчі. З неї доволі добре проглядається Кримський міст.

Робота ворожої ППО в Криму: дивіться відео

Показуємо на карті, де розташована гора Мітридат

Активіст Сергій Стерненко також поширив світлину роботи ворожої ППО з іншого місця. Хто саме фіксує роботу російської ППО – складно сказати. Однак ця робота точно допоможе завдавати нових ударів по військових об'єктах окупантів.


У Криму показують, де розміщена їхня ППО / Фото з телеграму Сергія Стерненка

Радник так званого "глави" окупованому Криму Олег Крючков вже бідкається, мовляв, для чого у мережі публікують роботу ППО. Крючков скаржиться, що це допомагає противнику завдавати прицільних ударів.

Пропагандисти пишуть, що в Криму вже затримали чоловіка, який зняв на відео роботу ППО.

На Кримському мосту "бавовна": що відомо

  • Близько обіду у районі Керчі, зокрема біля Кримського мосту, пролунало кілька гучних вибухів. На опублікованих у мережі фото та відео видно як білий дим, так і сірий у районі Кримського мосту, який росіяни перекрили.
  • Традиційно Росія заявила нібито про "успішну" роботу ППО. Російське міноборони фанатазує про збиття нібито ракети С-200. Також Кремль вже погрожує завдати удару по Україні.
  • Через деякий час у районі Кримського мосту знову лунали гучні вибухи й окупанти вкотре заявили нібито про роботу ППО. Цікаво, що густий дим в районі Кримського мосту росіяни пояснюють "димовою завісою".