Що таке ОТРК "Грім"

"Грім" – це оперативно-тактичний ракетний комплекс для ураження об'єктів, розташованих в оперативно-тактичній глибині противника на відстані до 280 кілометрів від точки старту.

Читайте росія зі шкіри пнеться, щоб досягнути перемир'я

А саме: вогневих засобів противника (батареї зенітно-ракетних комплексів, ракетні комплекси); літаків та гелікоптерів на стоянках аеродромів; об'єктів протиповітряної та протиракетної оборони; командних пунктів та вузлів зв'язку.

Вага боєзаряду дає можливість говорити, що він здатний знищити супротивника на площі 10 тисяч квадратних метрів, при використанні касетного заряду, або на площі 2 – 3 гектари звичайним осколково-фугасним зарядом.

Актуально У кремлі напружилися через вибухи у Криму

Прорив систем ППО

При цьому дані ракети здатні летіти не тільки по балістичній прогнозованій траєкторії, але і по аеробалістичній – непередбачувано змінюючи траєкторію в ході польоту. Це гарантує прорив всіх систем ППО, що існують сьогодні, навіть російських С-300 і С-400.

Дальність стрілянини:

  • Мінімальна 50 кілометрів.
  • Максимальна 280 кілометрів в експортній версії.
  • Для потреб ЗСУ – 350 кілометрів.

Реальна дальність "Грома-2" може становити до 500 кілометрів і це цілком може бути використане у разі потреби. 500 кілометрів! Таким чином, тактичний ракетний комплекс "Грім-2" може розглядатися як потужний засіб неядерного стримування агресора.

Також цікаво – Британська розвідка оцінила вибухи у Криму: дивіться відео