Вибухи у російських загарбників пролунали орієнтовно о 22 годині 12 лютого. Подібні інциденти в них трапляються не рідко, адже на початку лютого місцеві партизани допомогли розбомбити колону російських вантажівок.

Читайте також Росія вкрала з Маріуполя щонайменше 1300 дітей: їх вивезення організували 2 осіб

Які наслідки "бавовни" у Маріупольському районі

У Маріупольський район завітала бавовна. Щонайменш три гучних вибухи чули в Мангуші, Нікольському та всіх районах Маріуполя,
– заявив Петро Андрющенко.

Радник мера Маріуполя пояснив, що:

  • вже відомо про влучання в розташування окупантів в селі Нікольське в приміщенні школи № 3;
  • після вибухів деякий час було чутно звуки детонації.

"Година знадобилась окупантам аби вигадати версію зі збиттям "Точки У", що не відповідає дійсності", – пригадав радник мера.

Петро Андрющенко відзначив, що Збройні Сили України стають ближчими, хоч і не назвав втрат особового складу та техніки росіян внаслідок цієї "бавовни".

Що відбувається в Маріуполі

  • 7 лютого Петро Андрющенко заявив, що Росія стягує в тимчасово окупований Маріуполь живу силу та техніку. Так вороги готуються до нового наступу зі Сходу України.
  • Загалом із різних підрозділів у Маріуполь росіяни стягнули орієнтовно 30 – 35 тисяч одиниць особового складу.
  • Вороги базуються в більшості поза межами Маріуполя – в навколишніх селах. Вони заявили, що з Москви надійшла вказівка протягом лютого захопити Запоріжжя і Вугледар.
  • Щодо техніки, то росіяни мають не надто багато танків Т-62, чимало С-300, ЗРК "Бук", які постійно переміщують, щоб приховати від ЗСУ. Також у ворога є незначна кількість бойових машин піхоти та бронетранспортерів.
  • Попри це, серед окупантів у Маріуполі загострюються конфлікти. Зокрема, вони виникають під впливом алкоголю майже щодня. Почались вони ще влітку 2022 року з суперечок між росіянами та жителями так званої квазіреспубліки на Донеччині.