Про вибухи в Мелітополі повідомив мер Іван Федоров. Про це він написав у телеграмі.

Варте уваги Терор посилюється: мер Мелітополя дав ключову пораду жителям окупованих територій

Що відомо про "бавовну" в Мелітополі

У Мелітополі та районі гучно! Жителі повідомляють про вибухи! З'ясовуємо детальніше. Неспокійної вам ночі, окупанти!
– написав він у мережі.

Згодом він додав, що Мелітополь здригається від міцних вибухів. Федоров зазначив, що потужність прильотів така, що вікна ходять ходуном.

За інформацією місцевих ЗМІ, спочатку пролунало два вибухи. Потім серія – схоже на детонацію. Зазначають, що "все чули мешканці Нового Мелітополя". Ймовірно, що вибухи за містом.

Яка ситуація у Мелітополі : останні новини

  • У Генштабі ЗСУ повідомили, що в Мелітополі окупанти примушують працівників державних установ, які отримали громадянство Росії, відмовитись від українського громадянства у письмовій формі. У разі відмови, працівникам погрожують звільненням з роботи.
  • Нагадаємо, що на тимчасово окупованих територіях України оголосили збір заяв місцевих мешканців про відмову від українського громадянства. Такі вказівки окупаційна адміністрація отримала від Кремля.
  • Російські загарбники продовжують зазнавати великих втрат на війні в Україні. Вони наскільки великі, що ліквідованих росіян доводиться перевозити КамАЗами.
  • За словами мера Мелітополя, 2 лютого на території Приазов'я помітили одразу 8 КамАЗів, набитих окупантами. Він розповів, що в селищі Новобогданівка було знищено нафтобазу. Нафтопродуктів там не було, адже окупанти все покрали. Саму ж нафтобазу ворог використовував для базування своєї техніки та особового складу.
  • Окрім того, були вибухи у південній частині Мелітополя. Зокрема, там, де росіяни захопили 2 промислові підприємства.
  • Біля тимчасово окупованого Мелітополя остаточно "втомився" черговий міст. Окупанти використовували його для постачання озброєння та техніки на фронт.