Інформацію розганяють російські телеграм-канали, передає 24 Канал. Після 18:00 заявили, нібито у центральній частині Севастополя було чути два ракетні пуски, але без розривів ракет.

До речі "Бавовна" на нафтобазі в Севастополі: з'явилися супутникові знімки наслідків

Проросійський військовий телеграм-канал повідомляє про нібито знищений надводний морський дрон у Севастополі. Публікували навіть відео.

Що відбувається у Севастополі: відео

Потім з'явилась інша версія. Так званий "глава Севастополя" Михайло Развожаєв знову пояснив гучні звуки у місті навчаннями військових Росії. За його словами, гучні звуки в центрі міста – це профілактична робота в рамках ППДО, та тренування наших систем ППО.

Заявили про безпілотники

Потім заговорили про чергову атаку на Севастополь. Сили ППО начебто знищили БПЛА у районі аеродрому Бельбек.

За словами окупантів, жодні об'єкти не постраждали. Мовляв, ситуація під контролем.

"Бавовна" у Севастополі: що відомо

  • У тимчасово окупованому Севастополі 29 квітня близько о 4:20 пролунали 2 потужні вибухи. Як виявилось, прилетіло по нафтобазі у Козачій бухті.
  • Росіяни заявили, що бухту атакували "українські безпілотники", а вибухи стались на об'єкті, який не призначений для цивільних.
  • Речниця Оперативного командування "Південь" Наталія Гуменюк розповіла, що "бавовна" у Севастополі призвела до суттєвої втрати логістики росіян.

Як Україна буде деокуповувати Крим

Очевидно, що "бавовна" в окуповному Криму може бути передвісником звільнення півострова, але невідомо, скільки часу ще потрібно для цього. Секретар РНБО Олексій Данілов заявив, що Україна звільнятиме окупований Крим у такий спосіб, який вважатиме правильним.

Загарбникам у будь-якому разі краще забиратись звідси. За словами Данілова, вибухи їм про це натякають.

Раніше міністр оборони Олексій Резніков заявив, що російські сили намагаються перетворити півострів на "фортецю", тому Україна говорить про "військово-політичне" звільнення півострова, а не суто військовий контрнаступ.