Моніторинговий телеграм-канал "Кримський вітер" проаналізував супутникові знімки після удару по Таганрогу і побачив цікаві деталі.

Дивіться також Це не має бути предметом дискусій, – очільниця Міноборони Нідерландів про удари України по Росії

Під ударом в Таганрозі міг опинитися авіазавод

Вдень 27 травня у Таганрозі були зафіксовані пожежі в районі 325-го авіаційного ремонтного заводу. Канал звернув увагу на те, що осередки пожежі були розташовані в районі злітно-посадкової смуги.


Авіазавод у Таганрозі / Кримський вітер


Пожежі у Таганрозі 27 травня / Кримський вітер

Російська влада офіційно не коментувала можливу атаку.

Тим часом "Кримський" вітер нагадав, що у Таганрозі також є авіаційний науково-технічний комплекс ім. Берієва, який у березні вже атакували безпілотниками.

Попередні вибухи в Росії

  • Ввечері 27 травня, повідомили, що у російському Підмосков'ї пролунали вибухи. Пізніше губернатор Підмосков'я повідомив, що у мікрорайоні Кучіно в Балашисі система ППО збила БпЛА, а уламки впали на приватний будинок. За його словами, люди, які там перебували, встигли евакуюватися, а тому, постраждалих нібито немає.
  • Також 26 травня український безпілотник атакував радіолокаційну станцію росіян у місті Орськ. За даними джерел 24 Каналу, операцію провело ГУР МО. Така система контролювала повітряний простір від пустелі Такла-Макан у Китаї до берегів Середземного моря. Станцію ввели в експлуатацію у 2017-му році.
  • Також 26 травня росіяни заявили про атаку дронів по території Курської, Брянської та Орловської областей.