Колишній працівник КДБ і служби зовнішньої розвідки Росії Сергій Жирнов сказав 24 каналу, що відео дає більше запитань, ніж відповідей.

До вашої уваги Була низка невдалих медичних втручань: Юсов розповів, що зі здоров'ям Кадирова

"Я цьому відео вірю тільки наполовину. На ньому видно, що Кадиров живий, але не сказали 20 вересня якого року", – зазначив Жирнов.

Навіщо Кадиров записав відео з лікарні: дивіться пояснення для 24 Каналу

До слова, на записі глава Чечні сидить на стільчику. Можливо, йому настільки важко, що він уже навіть не може стояти, а за кадром лишились візок і катетер.

Про постановність відео може також свідчити те, що "кваліфікований" лікар неправильно надягнув ковідну маску.

Чому дядько Кадирова перебуває в ЦКЛ

"Найважливіше інше. А чи не тому дядько перебуває в Центральній клінічній лікарні, що в нього щойно вирізали нирку, яку повинні пересадити його племіннику – Кадирову, у якого, кажуть, проблеми з нирками", – припустив Жирнов.

Крім того, лікар сказав Кадирову під запис, що ще два тижні його дядько повинен лежати в цій лікарні. Таким способом могли пояснити, чому дорогі чеченські автівки стоять на території ЦКЛ.

Водночас Жирнов не виключає, що Кадиров міг сам запустити чутки про свою смерть, щоб просто дізнатись, хто йому по-справжньому вірний.

Хто може замінити Кадирова: останні прогнози

  • Представник української розвідки Андрій Юсов зазначив, що оточення "дона-дона" вже заметушилось. Після його смерті почнеться боротьба за перерозподіл тіньових потоків та корупційних сфер впливу.
  • Радник голови Офісу Президента України Михайло Подоляк припустив, що в разі смерті чеченського узурпатора перехопити його місце можуть Адам Делімханов або Магомед Даудов. За його словами, тоді в країні не буде суттєвої зміни.
  • Російський опозиційний журналіст Ігор Яковенко вважає, що владу може перейняти старший син Кадирова, оскільки в Чечні встановилась спадкова деспотія. Через юний вік до нього можуть приставити найближчого соратника Кадирова-старшого – Адама Делімханова.