Ніщо не може зупинити пляжний сезон в Одесі

У цілях безпеки на деяких одеських пляжах встановили загородження, повідомляє 24 канал. До такого кроку довелося вдатися, щоб люди не мали змоги купатися в морі та наражати себе на мінну небезпеку.

До уваги Не хочуть наближатися до берега, – Братчук пояснив, наскільки далеко у морі ворог тримає флот

Відпочивальники все ще можуть перебувати на пляжах, але не наближатися до моря. Однак загородження, які встановили на пляжах в Одесі, не зупиняють людей. Відпочивальники пролазять під сітками та наражають себе на серйозну небезпеку.

В Одесі люди попри заборону купаються у морі – відео

В Одесі вирішили не відкривати пляжі

Наприкінці червня мер Одеси Геннадій Труханов повідомив, що у місті хочуть відкрити деякі пляжі. Повідомлялося, що розробляється проєкт створення безпечних ділянок, де будуть встановлені спеціальні захисні сітки.

Та згодом речниця ДСНС Одеської області Марина Мартиненко повідомила, що в Одеській області поки не планують відкривати пляжі. В Одеській області не відкриють пляжі через велику кількість вибухонебезпечних предметів в акваторії та ймовірну загрозу з моря.

У ДСНС наголосили, що наразі кожна водойма є небезпечною для життя людей.

В оперативному командуванні "Південь" попередили про небезпеку відпочинку біля моря. Зокрема, причина в тому, що Росія розмістила в морі кількасот мін, які легко можуть опинитися у прибережній зоні та спричинити лихо.

Зауважимо, що ввечері 21 червня на один з одеських пляжів викинуло ворожу протикорабельну міну й вона здетонувала юіля села Сичавка. Вибух уразив близько 100 метрів території навколо боєприпасу.

11 червня в селі Грибівка чоловік попри заборону пішов відпочивати на пляж із сім'єю. Він вирішив перевірити глибину води, але наштовхнувся на російську міну. На жаль, випадок закінчився трагедією.

До уваги – перемога зі Зміїним – крок до розблокування Одеси: дивіться відео