Про це розповів секретар Комітету Верховної Ради з нацбезпеки Роман Костенко в ефірі 24 каналу. Також ця ситуація свідчить про те, що наша держава готова застосовувати всі методи, які потрібні для захисту.

До теми Збройні сили вперше застосували безпілотники Bayraktar на Донбасі: потужне відео

Україна показала рішучість

За словами Костенка, використання Bayraktar не має стратегічного для війни значення, адже воно є радше тактичним. Однак у питанні міжнародної політики це показало рішучість України.

Яке б занепокоєння вони (російські окупанти – 24 канал) не висловлювали, це була наша відповідь на використання ними забороненого мінськими домовленостями озброєння,
– наголосив політик.

Костенко також додав, що це є "дзвіночком" за кордон про те, що у питанні військової оборони Україна застосовуватиме те, що у неї є.

Дізнайтеся більше Bayraktar – відповідь Росії: чим грозяться в Кремлі та що кажуть експерти

Костенко розповів про застосування Bayraktar на Донбасі: дивіться відео


Використання Bayraktar: коротко

  • Військові ЗСУ 26 жовтня застосували ударний безпілотник Bayraktar на Донбасі. Це трапилось через те, що бойовики вночі та вранці гатили неподалік Гранітного.
  • У Центрі стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки заявили, що це був вимушений крок, оскільки окупанти не реагували на вимоги зупинити обстріл позицій ЗСУ.
  • В уряді Німеччини прокоментували застосування Bayraktar Збройними силами України. Однак там одразу отримали жорстку реакцію українського посольства.