Таку думку 24 Каналу висловив радник голови Офісу Президента України Михайло Подоляк. Він додав, що Олексій Арестович матиме попит в експертному середовищі.

Не пропустіть Людина-барбовал та генератор зашквару: чим запам'ятається Арестович на посаді радника ОП

Важливо розуміти емоційний стан населення

За словами Подоляка, це є важливим для медійного простору України. Утім, необхідно також розуміти емоційний стан країни.

Важливо відчувати емоційний стан країни, а також що та коли ти говориш, тому що це державна інформаційна політика,
– сказав радник голови ОП.

Так, звісно помилки трапляються. Однак на тлі звірств, які Росія чинить в Україні, дуже важливим є швидко їх виправити, оскільки це стосується репутації держави.

Подоляк прокоментував звільнення Арестовича: дивіться відео

"Дуже важливо чітко працювати у межах компетенції та чітко артикулювати ключові позиції у межах тієї чи іншої державної інституції", – додав Подоляк.

Ба більше, у таких випадках важливо не забувати, що коментуючи будь-що, це є не особистою позицією особи, а насамперед Офісу Президента. Отже, треба дуже відповідально ставитися до кожного слова, розуміючи його вплив на людей.

Своїм звільненням Арестович узяв на себе відповідальність

На думку Подоляка, рішення Арестовича звільнитися та у такий спосіб взяти на себе відповідальність за помилку, заслуговує на повагу.

"Це говорить насамперед про зрілість держави та наше вміння правильно робити акценти, зокрема виправляти помилки", – зауважив радник голови ОП.

Звільнення Арестовича: що відомо

  • Арестович, коментуючи трагедію у Дніпрі 14 січня, сказав буцімто ракету, яка влучила у житловий будинок, збила українська ППО. У Повітряних силах спростували це. Там пояснили, що окупанти атакували будинок ракетою Х-22, а українські військові не мають засобів, щоб її збити.
  • Відповідна заява Арестовича неабияк обурила мережу. Тож згодом він почав виправдовуватися та попросив вибачення у постраждалих та рідних загиблих внаслідок терористичної атаки на Дніпро. А через декілька днів написав заяву про звільнення.
  • Прессекретар українського президента Сергій Никифоров підтвердив, що в Офісі Президента задовольнили прохання Арестовича щодо звільнення з посади позаштатного радника.