Також міністр пригадав, що його дружина плакала, коли його призначили на посаду. Варто пригадати, що на тлі скандалу з закупівлею продуктів у Міноборони ходили чутки про відставку міністра. Однак він тоді подякував за критику та запевнив, що робить висновки.

Дивіться також Війна артилерії: як мільйон снарядів змінить ситуацію на фронті й коли настане переломний момент

Що сказав Резніков про відставку після війни

Олексій Резніков в інтерв'ю відповів на питання, чи думав йти у відставку.

Ах, це моя мрія! І вже тим більше моєї дружини. Вона плакала, коли мене призначили міністром, цим я вам все і сказав. Ми чекаємо на день перемоги, тому що він дозволить мені підписати заяву про звільнення та повернутися до приватного життя,
– заявив міністр оборони.

Глава міністерства додав, що цей етап його життя "дуже, дуже важкий".

Також у розмові міністр зауважив, що Володимир Зеленський двічі пропонував йому посаду міністра оборони. Вперше під час розмови наприкінці серпня 2021 року Олексій Резніков "ввічливо відмовився від пропозиції".

Я більше бачив себе в зіткненнях з юридичними проблемами, можливо, у відкритті нових юридичних фронтів з Росією в міжнародних судах. Або у співпраці з генеральним прокурором і міністерствами закордонних справ та юстиції. Я думав, що переконав його, але через місяць він викликав мене до себе в кабінет і, щойно я увійшов, сказав: "Добре, міністр оборони",
– пригадав глава Міноборони.

Останні заяви Резнікова

  • Міністр оборони розповів про втрати українських військових на повномасштабній війні. Олексій Резніков зазначив, що втрати України менші за кількість загиблих унаслідок землетрусу в Туреччині. Варто зауважити, що внаслідок землетрусу загинуло понад 45 тисяч осіб.
  • Порівнюючи наші втрати з ворожими, міністр зауважив, що вони критично менші від російських. Олексій Резніков сказав: "Я не можу назвати вам цифру, але можу вас запевнити, що загальне число менше, ніж число загиблих в результаті землетрусу в Туреччині".
  • Перед цим глава Міноборони пояснив, що для створення "броньованого кулака" нам потрібне озброєння як радянського, так і західного зразків. Адже радянську зброю можна відразу відправляти на фронт – ЗСУ вміють нею користуватись. Однак важливі й західні сучасні платформи, адже саме вони забезпечують якісні переваги для наших бійців.