Поки частина Одеської області через аварію на одному з енергетичних об'єктів без світла, у столиці, на Київщині та на Дніпропетровщині у неділю, 5 лютого, в першу половину дня буде струм безперебійно. Енергетики не планують застосовувати графіки відключень у цей час.

Читайте також Критична інфраструктура Одеси підключена до енергопостачання, – Укренерго

З котрої години діятимуть відключення

Однак варто сказати, що довго насолоджуватись безперервним струмом жителі цих регіонів не зможуть.

За командою "Укренерго" ліміти споживання будуть застосовані лише з 16:00 по 20:00 у Києві (1233 МВт), Київщині (882 МВт) та Дніпропетровщині (1494 МВт),
– написали в ДТЕК.

Окрім того, там згадали про аварію на підстанції в Одесі, зазначивши, що, на жаль, через руйнування енергоінфраструктури, в області трапляються екстрені відключення.

Одеситам слід бути готовими до суттєвих обмежень

До цієї теми слід більш детально розповісти про аварію на одному з енергооб'єктів Одеси, яка трапилася у суботу, 4 січня:

  • Глава Одеської обласної військової адміністрації Максим Марченко зазначив, що без струму в оселях було близько 500 тисяч людей. Водночас до ліквідації цієї аварії місцева влада залучила усі відповідні служби.
  • Прем'єр Денис Шмигаль констатував, що головне завдання для енергетиків – це заживити критичну інфраструктуру та багатоквартирні будинки. Йдеться про ті будівлі, опалення яких залежить від електропостачання.
  • Також, за його словами, ситуація настільки складна, що у пришвидшеному темпі відновити енергоживлення просто-таки неможливо.
  • Голова правління НЕК "Укренерго" Володимир Кудрицький зауважив, що енергетики роблять усе, аби вдалось вийти на графіки відключень світла за схемою "дві години через шість".