На цьому тижні усі розмови були про Норманді. Яким би не було перше питання зустрічі, з другого питання все скочується в Норманді.

Усім цікаво. Багато хто нервує. Це нормально.

До слова: Зеленський провів закрите засідання РНБО щодо нормандської зустрічі: результати

Я не знаю сценарії, які обговорювала і затвердила РНБО, тому що не є її членом. Але я достеменно знаю, що президент Володимир Зеленський їде в Париж з реальним бажанням перемоги і абсолютно українським порядком денним. Вчитайтеся/вслухайтеся в його заяви і ви побачите/почуєте.

Сам факт цієї зустрічі у Парижі це досягнення. Український президент їде туди захищати український інтерес. Він обіцяв людям мир. Він бореться за нього. І з того, що я бачив і знаю, він бореться за мир на українських умовах. Тому зараз Зеленського та усю нашу делегацію варто підтримати.

Мені байдуже, що показують соцопитування із захоплених Росією територій про реінтеграцію окупованих частин Донбасу і Криму. Це наша земля. Ми маємо її повернути і повернемо.

У понеділок буде спроба зробити крок у бік повернення. Перед Зеленським сидітиме Путін машина, у якої немає опозиції, громадської думки та цінності людського життя, і яку дратує сам факт нашого існування. Це дуже складно витримувати такий діалог. Але наскільки я знаю, Зеленський готується витримати його і нав'язати свій.

Зараз усім складно. Ми можемо мати різні думки щодо розвитку країни, але зараз я б все це відклав в бік. Переживемо понеділок, тоді побачимо. А зараз

Автор: Дмитро Кулеба
Джерело: Facebook

Важливо! Нормандська зустріч: Україна має п'ять варіантів розвитку подій