Кривавий почерк катів

Нагадую, що цей виродок був у 1993 році в Боснії і, з найвищою правдоподібністю, єдиний може розповісти всю правду про вперше в історії воєн застосовану там гулагівську (російську, авжеж, було кому навчити "братушек"!) технологію тюрем-борделів, яку відтак приніс нам весною 2014 року до Слов'янська. А уявляєте, скільки ще цікавого про руку Москви в балканських війнах може за тим відкритися?

Про головне Як путінський режим наближається до катастрофи

Ми ж іще не забули тих наших дівчаток – тих перших, іще зачищених майже (!) безслідно, правда ж? Не забули Марину зі Слов'янська, про яку я тут писала чи не того-таки самого року (вона додзвонилась батькам з телефону, викраденого в охоронця, і встигла дещо розповісти)?

"Українська" карма наздожене убивць

Решта, найімовірніше, загинули, і Гіркін напевно знає – як саме. Тож залиште його тепер допитувати батькам дівчаток, недопалених в Бучі, – у них він напевно заговорить.

Варто прочитати Чому росіяни "передумали" бомбити Воронеж і хто насправді криє ракетами Бєлгород

Щойно тоді цілий пазл нарешті зійдеться докупи, і світ здригнеться од жаху довгим флешбеком – від Берліну-1945 через Боснію-1993 до Слов'янська-2014 і аж до теперішніх злочинів російської армії, на яких її вже таки впіймано in flagranti. Не можна втрачати такого свідка.

І дай нам Боже дочекатись нарешті суду над Москвою – за всі ті покоління мучеників, котрі не дочекалися.

До теми – Гіркіна відправили воювати у якості покарання за балакучість: дивіться відео