Про це 24 Каналу розповів політолог Валентин Гладких. Він переконаний, будь-яка заява Путіна не вплине суттєво на настрої в Росії і не матиме ніякого ефекту для України.

Дивіться також Сподівається на просування, – Гордон припустив, яким буде звернення Путіна до федеральних зборів

Гладких припустив, що дату 21 лютого для виступу російського диктатора у Кремлі обрали, аби зібрання ухвалило певні рішення, щоб оприлюднити їх 23 – 24 лютого.

Мені дуже цікаво, як російська влада, естеблішмент, пропагандисти будуть висвітлювати рік своєї так званої спеціальної військової операції, яка мала завершитися через 3 дні парадом у Києві,
– іронічно додав політолог.

Про що може оголосити Путін

Можливих варіантів про що Путін може оголосити є обмаль, підкреслив Гладких. Максимум, він може визнати "СВО" війною. Може сказати про те, що починали росіяни "СВО", яка трансформувалася у війну, і сталося це не з їхньої провини. Може говорити "іншу маячню, про підступний Захід тощо", сказати, що тепер в них війна і "родіна в апаснасті".

Це не дуже популярне рішення, наскільки я можу судити з зойків, галасу та скиглення, луна яких сягає наших вух "із-за порєбріка",
– зауважив мовець.

Він переконаний, що які б рішення не ухвалила Росія, докорінно вони нічого не змінять. Українцям перш за все варто говорити не про можливий наступ росіян чи їхні рішення, а готуватися до контрнаступу.

Гладких про плани Кремля до річниці війни: дивитися відео

Росія готується до річниці війни

  • Очільник Кремля дуже вірить в сакральність дат і хоче досягти бодай якихось результатів у війні проти України до цього часу.
  • За словами Дмитра Гордона, до річниці війни росіяни будуть намагатися просуватися вглиб Донбасу. Він переконаний, що Путін і далі апелюватиме традиційними пропагандистськими методичками: "ми боремось з українським нацизмом", "проти нас 50 країн НАТО", "якби ми не пішли в Україну, вони пішли б на нас", "священна війна", "вставай страна огромная"
  • До річниці війни в російських "Лужніках" буде організовано концерт в підтримку окупаційної армії. Лишається лише одне питання, чи буде що святкувати.