Зеленський розповів, що загарбники віришили закривати у тимчасово окупованих містах України медичні установи. Тим часом обладнання та швидкі вивозять.

Зауважте Вже скоро Росії може знадобиться нова хвиля мобілізації, – Зеленський звернувся до українців

На лікарів, які залишилися в окупованих районах, ворог тисне. Намагається змусити переїхати до Росії.

Росія перетворює Херсонщину у зону відчуження

Зеленський зауважив, що російські окупанти перетворюють Херсонщину у зону без цивілізації. Люди там вже не мають елементарних речей, які доступні у більшості країн світу.

Цей регіон до приходу Росії, як і всі інші області України, був цілком нормальним і безпечним, там гарантувалися всі соціальні послуги людям. Там гарантувалося життя. А тепер Росія намагається зробити Херсонщину буквально зоною відчуження,
– заявив президент.

Зеленський наголосив, що світ має відреагувати на це.

Український лідер звернувся до жителів окупованої Херсонщини

Президент закликав людей допомагати одне одному, попри будь-які дії загарбників. Український прапор та нормальне життя неодмінно повернуть.

"Але потрібно витримати цей час. Час, коли навіть формально окупанти підтверджують, що їм не утриматися на території України, і тому вони намагаються викрасти вже й медичне обладнання, поневолити медичний персонал", – заявив Зеленський.

Як росіяни грабують Херсонщину

Джерела 24 каналу у спецслужбах повідомили, що російські загарбники крадуть на Херсонщині комунальну техніку, а також – запчастини до неї. Якщо станеться аварія, стабілізувати ситуацію та полагодити не вдасться.

Окрім того, у розвідці розповіли, як окупанти розграбовують Херсонський обласний онкодиспансер. Спершу загарбники вивезли апаратуру, а тоді взялися за меблі.

Зауважте – звернення Зеленського 28 жовтня: дивіться відео